Miejski Klub "Maczki" prowadzi wiele zajęć, warsztatów, spotkań ale niestety dysponuje do tego tylko jedną pracownią, w której większość tych aktywności się odbywa. Teraz większość z nich będzie mogła się odbywać w tym samym czasie, bowiem jednym z głównych punktów projektu "Aktywna Przestrzeń" jest przebudowa pracowni, a właściwie utworzenie dwóch pracowni i adaptacji na ten cel pomieszczeń kuchennych. W wyniku tego zabiegu powstaną dwa nowe pomieszczenia- pracownia multimedialna i pracownia plastyczna. Poniżej plany- pierwszy przedstawia stan obecny a drugi docelowy:

 

 

podziekowanie web

Wygraliśmy!

 402 osoby oddały głos na projekt Aktywna przestrzeń – modernizacja wyposażenia i otoczenia miejskiego Klubu „Maczki”. Dzięki Wam nasza instytucja zyska nowe oblicze: daliście nam szansę na rozwój, realizację nowych pomysłów i poszerzanie oferty. Bardzo dziękujemy.

 Szczególne podziękowania należą się autorowi projektu Mateuszowi Bochenkowi oraz wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w promowanie idei modernizacji Klubu.

Zmieniamy się i rozwijamy dzięki Wam i dla Was!

Przystanek Otwartej Kultury Maczki

ul. Krakowska 26, 41-217 Sosnowiec
tel: 32 294 81 28
mail: biuro(małpa)klubmaczki.pl
NIP: 644 28 80 685

Godziny otwarcia:
11:00 - 19:00
biuro czynne od 8:30