Menu

kantoronline pl

BO - Aktywna Przestrzeń

UWAGA - REMONT!

remont baner

 W pierwszych dniach nowego roku rozpoczął się w Klubie długo wyczekiwany remont pracowni. Z szacunków wykonawcy wynika, że potrwa on do marca 2018, w związku z czym niektóre aktywności Klubu zostaną zawieszone na ten czas. Dotyczy to wszyskich działań, które odbywały się w pracowni (wiklina, zajęcia artystyczne, pracownia informatyczna). Sala główna będzie natomiast czynna, jednak również z pewnymi ograniczeniami. Dostepne są bilard, piłkarzyki oraz ping-pong. Odbywają się również zajęcia teneczne, chętnych zapraszamy.

Po remoncie Klub otrzyma dwie pracownie - multimedialno-gamingową i plastyczną, oraz zaplecze. Cały remont realizwany jest z Budżetu Obywatelskiemu dzięki oddanym na to przedsięwzięcie głosom mieszkańców. Dziękujemy.

Przetarg na wykonawce ogłoszony

1 września został ogłoszony przetarg na wykonawcę, potrwa on do 15 września. To strona informacyjna:

http://bip.um.sosnowiec.pl/Article/get/id,530091.html

Mamy nadzieję, że wykonawca zostanie wyłoniony i jednocześnie informujemy, że w miesiącach październik-listopad mogą pojawić się wynikłe z remontu utrudnienia dla osób korzystających z Klubu. Niektóre zajęcia mogą zostać czasowo odwołane.

Tymczasem dzięki przychylności GPW Maczki powstał mural na murze koło Klubu, który jest częścią projektu:

Remont i przebudowa pracowni w ramach projektu - plan

Miejski Klub "Maczki" prowadzi wiele zajęć, warsztatów, spotkań ale niestety dysponuje do tego tylko jedną pracownią, w której większość tych aktywności się odbywa. Teraz większość z nich będzie mogła się odbywać w tym samym czasie, bowiem jednym z głównych punktów projektu "Aktywna Przestrzeń" jest przebudowa pracowni, a właściwie utworzenie dwóch pracowni i adaptacji na ten cel pomieszczeń kuchennych. W wyniku tego zabiegu powstaną dwa nowe pomieszczenia- pracownia multimedialna i pracownia plastyczna. Poniżej plany- pierwszy przedstawia stan obecny a drugi docelowy:

 

 

Budżet obywatelski 2016 - wygraliśmy

podziekowanie web

Wygraliśmy!

 402 osoby oddały głos na projekt Aktywna przestrzeń – modernizacja wyposażenia i otoczenia miejskiego Klubu „Maczki”. Dzięki Wam nasza instytucja zyska nowe oblicze: daliście nam szansę na rozwój, realizację nowych pomysłów i poszerzanie oferty. Bardzo dziękujemy.

 Szczególne podziękowania należą się autorowi projektu Mateuszowi Bochenkowi, oraz wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w promowanie idei modernizacji Klubu.

Zmieniamy się i rozwijamy dzięki Wam i dla Was!

Miejski Klub "Maczki"

ul. Krakowska 26, 41-217 Sosnowiec
tel: 32 294 81 28
mail: biuro(małpa)klubmaczki.pl
NIP: 644 28 80 685

Godziny otwarcia:
12:00-20:00 - w roku szkolnym
10:00-18:00 - w ferie i wakacje
biuro czynne od 8:30

Biblioteka Miejska filia nr13 w Maczkach:

poniedziałek: 10.00 - 15.00 , wtorek, środa, piątek: 12.00 - 18.00
czwartek, sobota, niedziela: NIECZYNNE
tel: 32 292 38 89